Emat EMV - 1181.29.230 - 1181.29.230
Artikelnummer: 22419517 | Fabrikantnummer: 1181.29.230 | EAN: 7611614207452
Het productnummer van de fabrikant is 1181.29.230. Het EAN nummer is 7611614207452. Het interne artikelnummer is 22419517.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
EMAT
Toon alle producten van EMAT |
| Serie |
Progress
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 29 |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Sleutelwijdte | 38 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Geschikt voor kabeldiameter | 19 - 23 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Voor wanddikte | - mm |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |