3M Gti 3000be krimpkous BL 1,5-0,5MM - 7000099209
Artikelnummer: 20444449 | Fabrikantnummer: 7000099209 | EAN: 8712403567784
Het productnummer van de fabrikant is 7000099209. Het EAN nummer is 8712403567784. Het interne artikelnummer is 20444449.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Warmkrimp Warmkrimp |
| Halogeenvrij | Ja Ja |
| UNSPSC Code | 39120000 39120000 |
| Lengte | 1 m 1 m |
| UL-toelating | Nee Nee |
| Krimpinterval | 3:1 3:1 |
| Met inwendige kleefstof | Nee Nee |
| Transparant | Nee Nee |
| Kleur | Blauw Blauw |
| Nom. doorsnede | 1.13 - 1.13 mm² 1.13 - 1.13 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 135 °C -55 - 135 °C |
| Wanddikte na krimpen | 0.45 mm 0.45 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 0.5 mm 0.5 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 1.5 mm 1.5 mm |
| Model | Dunwandig Dunwandig |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |