3M Ske4/10 krimpeindkap 4-10MM - 7000061591
Artikelnummer: 23591815 | Fabrikantnummer: 7000061591 | EAN: 638060413999
Het productnummer van de fabrikant is 7000061591. Het EAN nummer is 638060413999. Het interne artikelnummer is 23591815.
| Klasse |
Krimpeindkap
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Warmkrimp |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Totale lengte na krimpen | 40 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 10.008 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 4.064 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Rittal SV om-drager 55x272 uitv2
Artikelnummer: 20148338
Fabrikantnummer: 9340270