3M KRIMPKOUS GEEL 3.0-1.0 - 7000099237
Artikelnummer: 11833954 | Fabrikantnummer: 7000099237 | EAN: 8712403547670
Het productnummer van de fabrikant is 7000099237. Het EAN nummer is 8712403547670. Het interne artikelnummer is 11833954.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 1 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 3 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.55 mm |
| UL-toelating | Nee |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |