3M Gti51bk krimpkous 25,4MM zwa - 7000099205
Artikelnummer: 22386413 | Fabrikantnummer: 7000099205 | EAN: 8712403058633
Het productnummer van de fabrikant is 7000099205. Het EAN nummer is 8712403058633. Het interne artikelnummer is 22386413.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Warmkrimp |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Lengte | 1 m |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Binnendiameter na inkrimping | 25.4 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 51 mm |
| Wanddikte na krimpen | 1.1 mm |
| Nom. doorsnede | 1306.74 - 1306.74 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 135 - 135 °C |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Model | Dunwandig |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |