3M HEATSCHRINK 30/8MM - 7100195509
Artikelnummer: 23258754 | Fabrikantnummer: 7100195509 | EAN: 8712403596722
Het productnummer van de fabrikant is 7100195509. Het EAN nummer is 8712403596722. Het interne artikelnummer is 23258754.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Binnendiameter voor inkrimping | 30 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 8 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |