3M HEATSCHRINK 12/3MM - 7100195507
Artikelnummer: 23258753 | Fabrikantnummer: 7100195507 | EAN: 8712403596708
Het productnummer van de fabrikant is 7100195507. Het EAN nummer is 8712403596708. Het interne artikelnummer is 23258753.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Serie |
HDT
Toon alle producten in deze serie |
| Type | A |
| Lengte | 1000 mm |
| Kleur | Zwart |
| Zelfdovend | Ja |
| Halogeenvrij | Nee |
| Moeilijk brandbaar | Ja |
| Materiaal | Polyolefine (PO-X) |
| Binnendiameter na inkrimping | 3 mm |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Krimpinterval | 4:1 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Binnendiameter voor inkrimping | 12 mm |
| UL-toelating | Nee |
| Uitvoering | Dikwandig |
| Wanddikte na krimpen | 2.3 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 135 °C |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |