3M HEATSHRNK HDT-A 38/12 - 7100195503
Artikelnummer: 23258748 | Fabrikantnummer: 7100195503 | EAN: 8712403059661
Het productnummer van de fabrikant is 7100195503. Het EAN nummer is 8712403059661. Het interne artikelnummer is 23258748.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Warmkrimp |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Lengte | 1 m |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Binnendiameter voor inkrimping | 38 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 12 mm |
| Wanddikte na krimpen | 4.6 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 130 - 130 °C |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Model | Dikwandig |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |