3M Krimpkous 25,4-13,0MM - 7000035254
Artikelnummer: 22386323 | Fabrikantnummer: 7000035254 | EAN: 8021684312595
Het productnummer van de fabrikant is 7000035254. Het EAN nummer is 8021684312595. Het interne artikelnummer is 22386323.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Koudkrimp Koudkrimp |
| UNSPSC Code | 39120000 39120000 |
| UL-toelating | Nee Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee Nee |
| Krimpinterval | 2:1 2:1 |
| Halogeenvrij | Nee Nee |
| Model | Middenwandig Middenwandig |
| Lengte | 0.279 m 0.279 m |
| Materiaal | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Bedrijfstemperatuur | 90 - 90 °C 90 - 90 °C |
| Wanddikte na krimpen | 4.1 mm 4.1 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 8.6 mm 8.6 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 33 mm 33 mm |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |