3M Scotch vinyl zelffuserende tape 38MMX33M PVC zwart 80012017069 - 7000031345
Artikelnummer: 21374087 | Fabrikantnummer: 7000031345 | EAN: 54007100591
Het productnummer van de fabrikant is 7000031345. Het EAN nummer is 54007100591. Het interne artikelnummer is 21374087.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 38 mm |
| Transparant | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Zelfdovend | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Isolerend | Ja |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Dikte | 0.25 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 80 °C |
| Lengte | 32.9 m |
| Fluorescerend | Nee |
| Handmatig afscheurbaar | Nee |
| Zelfklevend weefselband | Nee |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 21374087
Fabrikantnummer: 7000031345