3M SCOTCH 924 19MMX33M DS12 - 7000116593
Artikelnummer: 23265214 | Fabrikantnummer: 7000116593 | EAN: 4064035189259
Omschrijving
3M Scotch zelfklevende tape
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van 3M
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7000116593. Het EAN nummer is 4064035189259. Het interne artikelnummer is 23265214.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Waterdicht | Nee |
| Breedte | 19 mm |
| Zelfdovend | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Lengte | 33 m |
| Isolerend | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Dikte | 0.05 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Handmatig afscheurbaar | Ja |
| Zelfklevend weefselband | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | -51 - -51 °C |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product