3M Scotch vinyl zelffuserende tape 38MMX33M PVC 80610138986 - 7000031459
Artikelnummer: 21376604 | Fabrikantnummer: 7000031459 | EAN: 54007103493
Het productnummer van de fabrikant is 7000031459. Het EAN nummer is 54007103493. Het interne artikelnummer is 21376604.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 38 mm |
| Transparant | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Zelfdovend | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Isolerend | Ja |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Dikte | 0.22 mm |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Temperatuurbestendigheid | -18 - 105 °C |
| Lengte | 32.9 m |
| Fluorescerend | Nee |
| Handmatig afscheurbaar | Nee |
| Zelfklevend weefselband | Nee |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 21376604
Fabrikantnummer: 7000031459