3M TAPE 165 MK 15MMX10M SE10 - 7100278675
Artikelnummer: 23591818 | Fabrikantnummer: 7100278675 | EAN: 4054596613744
Omschrijving
3M TEMFLEX™ 165 zelfklevende tape, polyvinylchloride (PVC), meerkleurig, (bxl) 15mmx0.01m, isolerend, zelfdovend, temperatuurbestendigheid 0 - 90°C, dikte 0.15mm, kleeffilm rubber, toepassing isoleren/bundelen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van 3M
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7100278675. Het EAN nummer is 4054596613744. Het interne artikelnummer is 23591818.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Serie |
TEMFLEX™
Toon alle producten in deze serie |
| Type | 165 |
| Zelfdovend | Ja |
| Breedte | 15 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| UV-bestendig | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Dikte | 0.15 mm |
| Isolerend | Ja |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Lengte | 0.01 m |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Kleeffilm | Rubber |
| Fluorescerend | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | 0 t/m 90 °C |
| Toepassing | Isoleren/bundelen |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product