3M ™ Carrosserie-afdichtmiddel, grijs, 6 MM X 300 MM, 08568 - 7000033757
Artikelnummer: 23666369 | Fabrikantnummer: 7000033757 | EAN: 3134375405096
Het productnummer van de fabrikant is 7000033757. Het EAN nummer is 3134375405096. Het interne artikelnummer is 23666369.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Breedte | 6 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Waterdicht | Nee |
| Dikte | 2 mm |
| Zelfdovend | Nee |
| Lengte | 0.3 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Isolerend | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Handmatig afscheurbaar | Ja |
| Zelfklevend weefselband | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | - °C |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 23666369
Fabrikantnummer: 7000033757