3M ™ SFTW-202a dunwandige krimpkous, zwart, 25,4/12,7 MM, 25 M - 7000098996
Artikelnummer: 26632983 | Fabrikantnummer: 7000098996 | EAN: 8712403052273
Omschrijving
3M™ SFTW-202A Dunwandige Krimpkous, Zwart, 25,4/12,7 mm, 25 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van 3M
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7000098996. Het EAN nummer is 8712403052273. Het interne artikelnummer is 26632983.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Koudkrimp |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 25 m |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Binnendiameter na inkrimping | 12.7 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 25.4 mm |
| Bedrukbaar | Nee |
| Wanddikte na krimpen | 0.9 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Nom. doorsnede | - mm² |
| Bedrijfstemperatuur | - °C |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
3M ™ SFTW-202a dunwandige krimpkous, zwart, 25,4/12,7 MM, 25 M
Artikelnummer: 26632983
Fabrikantnummer: 7000098996