3M VINYLTAPE 165 WI 19MMX25M - 7100184818
Artikelnummer: 23561833 | Fabrikantnummer: 7100184818 | EAN: 4054596615717
Het productnummer van de fabrikant is 7100184818. Het EAN nummer is 4054596615717. Het interne artikelnummer is 23561833.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 19 mm |
| Zelfdovend | Nee |
| Lengte | 25 m |
| Dikte | 0.15 mm |
| Isolerend | Ja |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | 0 - 90 °C |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |