3M Zelfklevende tape 50MMX33M zwart 70006299740 - 7000048917
Artikelnummer: 23089997 | Fabrikantnummer: 7000048917 | EAN: 4064035116439
Het productnummer van de fabrikant is 7000048917. Het EAN nummer is 4064035116439. Het interne artikelnummer is 23089997.
De tape is niet-corrosief, flexibel, schuurvast, vervormbaar, slijtvast, eenvoudig te aanbrengen, veelzijdig en vochtbestendig.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Zelfdovend | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Isolerend | Ja |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Lengte | 33 m |
| Breedte | 50.8 mm |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 90 °C |
| Fluorescerend | Nee |
| UNSPSC Code | 39120000 |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |