Osram Speciaal lampen speciaallamp 64580 R7S 1000W 240V P240P112/02 - 4050300283173
Artikelnummer: 22747977 | Fabrikantnummer: 4050300283173 | EAN: 4050300283173
Omschrijving
Osram studio-, projectie- en fotolamp, diameter 12mm, lichtstroom 35000lm, 1000W, temperatuur 3400K, lampspanning 240V, voet R7s, technologie halogeen, ANSI overig, brandstand P15, doorsnede reflector 12mm, filament overig, lichtpunthoogte 43000mm, totale lengte 127.1mm
Het productnummer van de fabrikant is 4050300283173. Het EAN nummer is 4050300283173. Het interne artikelnummer is 22747977.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
OSR 64580 P1/12 R7s 240V 1000W Helder 3400K Halogeen 12x181.7mm Studio-, projectie- en fotolamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
OSR Entertainment
Toon alle producten in deze serie |
| Voet | R7s |
| Technologie | Halogeen |
| Diameter | 12 mm |
| Kleurtemperatuur | 3400 K |
| Brandstand | P15 |
| Coolbeam | Nee |
| Lampvermogen | 1000 W |
| Doorsnede reflector | 12 mm |
| ANSI | Overig |
| Lichtstroom | 35000 lm |
| Filament | Overig |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lichtpunthoogte | 43000 mm |
| Totale lengte | 127.1 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram Speciaal lampen speciaallamp 64580 R7S 1000W 240V P240P112/02
Artikelnummer: 22747977
Fabrikantnummer: 4050300283173