Abb System pro M compact lastscheider ip20 2P 45a - 2CDE282001R0045
Artikelnummer: 10398550 | Fabrikantnummer: 2CDE282001R0045 | EAN: 4016779645881
Omschrijving
Aan-Uit schakelaar, rood 2 polig, 45A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDE282001R0045. Het EAN nummer is 4016779645881. Het interne artikelnummer is 10398550.
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP10 |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 25 kA |
| Met signaallamp | Nee |
| Kleur kapje (kalotje) | Grijs |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 45 A |
| Schakelfunctie | Uitschakelaar |
| Spanningstype | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Abb System pro M compact lastscheider ip20 2P 45a
Artikelnummer: 10398550
Fabrikantnummer: 2CDE282001R0045