Abb System pro M compact lastscheider ip20 4P 125a - 2CDE284001R0125
Artikelnummer: 12615805 | Fabrikantnummer: 2CDE284001R0125 | EAN: 4016779646321
Het productnummer van de fabrikant is 2CDE284001R0125. Het EAN nummer is 4016779646321. Het interne artikelnummer is 12615805.
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Aantal polen | 4 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP10 |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 6 kA |
| Met signaallamp | Nee |
| Kleur kapje (kalotje) | Grijs |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Schakelfunctie | Uitschakelaar |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Artikelnummer: 12615805
Fabrikantnummer: 2CDE284001R0125