Abb Aansluitklem voor hoofdkabel 3P schroef 3-aansluitingen - 1SAZ201307R0002
Artikelnummer: 22364723 | Fabrikantnummer: 1SAZ201307R0002 | EAN: 4013614237928
Het productnummer van de fabrikant is 1SAZ201307R0002. Het EAN nummer is 4013614237928. Het interne artikelnummer is 22364723.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Thermische beveiliging
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 42 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 26 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Hoogte | 14 mm |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Artikelnummer: 22364723
Fabrikantnummer: 1SAZ201307R0002