Abb Aardlekblok 2 polig type B ap-R 25a 0,03a, - 2CSB202592R1250
Artikelnummer: 20852085 | Fabrikantnummer: 2CSB202592R1250 | EAN: 8012542748021
Omschrijving
Abb DDA aardlekblok, nom. spanning 195 - 254V, nom. stroom 25A, nom. foutstroom 30mA, 2 polen, type lekstroom B
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSB202592R1250. Het EAN nummer is 8012542748021. Het interne artikelnummer is 20852085.
| Klasse |
Aardlekblok
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Nom. stroom | 25 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| High-immunity uitvoering | Ja |
| Type lekstroom | B |
| Vertragingstijd, instelbaar | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. foutstroom instelbaar | Nee |
| Verliesvermogen | 2 W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 25 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 25 - 25 mm² |
| Nom. foutstroom | 0.03 - 0.03 A |
| Nom. spanning | 195 - 254 V |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Abb Aardlekblok 2 polig type B ap-R 25a 0,03a,
Artikelnummer: 20852085
Fabrikantnummer: 2CSB202592R1250