Abb Aardlekschakelaar 4P 100a 1a A type selectief - 2CSF204201R5900
Artikelnummer: 22370179 | Fabrikantnummer: 2CSF204201R5900 | EAN: 8012542919308
Omschrijving
Abb F200 aardlekschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSF204201R5900. Het EAN nummer is 8012542919308. Het interne artikelnummer is 22370179.
| Klasse |
Aardlekschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Type lekstroom | A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Selectieve bescherming | Ja |
| Nom. foutstroom | 1 A |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Frequentie | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 35 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 35 - 35 mm² |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 1 kA |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 5 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Abb Aardlekschakelaar 4P 100a 1a A type selectief
Artikelnummer: 22370179
Fabrikantnummer: 2CSF204201R5900