Abb Afdekplaat blind HXB 300x250mm groen ral6024 - 2CPX062244R9999
Artikelnummer: 10313548 | Fabrikantnummer: 2CPX062244R9999 | EAN: 4011617622444
Omschrijving
Afdekplaat blind HxB 300x250mm Groen RAL6024
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062244R9999. Het EAN nummer is 4011617622444. Het interne artikelnummer is 10313548.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Breedte | 250 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Snelsluiting | Ja |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 26.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2XC |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Afdekplaat blind HXB 300x250mm groen ral6024
Artikelnummer: 10313548
Fabrikantnummer: 2CPX062244R9999