ABB MAGNSCHAK B 7-30-10 42VAC - GJL1311001R0102
Artikelnummer: 22638800 | Fabrikantnummer: GJL1311001R0102 | EAN: 4013614187964
Omschrijving
Abb B B magneetschakelaar, (bxhxd) 52.5x57.5x46.7mm, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 2.237kW, 1 hulpcontacten als maakcon, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 42V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 42V,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJL1311001R0102. Het EAN nummer is 4013614187964. Het interne artikelnummer is 22638800.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 11 A |
| Breedte | 52.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 42 - 42 V |
| Nom. vermogen NEMA | 2.237 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 42 - 42 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 42 - 42 V |
| Diepte | 46.7 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product