Abb Behuziing noodstop compact range - 1SFA619821R1000
Artikelnummer: 20914675 | Fabrikantnummer: 1SFA619821R1000 | EAN: 7320500318058
Omschrijving
Abb CEP drukknopkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA619821R1000. Het EAN nummer is 7320500318058. Het interne artikelnummer is 20914675.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen / Compact
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 65 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Hoogte | 65 mm |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Geel |
| Diepte | 47.6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Doorsnede openingen | 22.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product