Abb Bodempl V.V. flensopen. TBV sinus membraam/ kabeltule B3/D4 - 2CPX046627R9999
Artikelnummer: 20884743 | Fabrikantnummer: 2CPX046627R9999 | EAN: 4011617466277
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX046627R9999. Het EAN nummer is 4011617466277. Het interne artikelnummer is 20884743.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Diepte | 312 mm |
| Hoogte | 312 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 425 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 864 mm |
| Breedte | 762 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Artikelnummer: 20884743
Fabrikantnummer: 2CPX046627R9999