Abb Bodemplaat T.B.V TZ kabelinvoerpl. BXD 1012x312mm - 2CPX047130R9999
Artikelnummer: 24173225 | Fabrikantnummer: 2CPX047130R9999 | EAN: 4011617471301
Omschrijving
Bodemplaat t.b.v TZ kabelinvoerpl., BxD 1012x312mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047130R9999. Het EAN nummer is 4011617471301. Het interne artikelnummer is 24173225.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Diepte | 312 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 425 mm |
| Hoogte | 27.5 mm |
| Breedte | 1012 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1124 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Abb Bodemplaat T.B.V TZ kabelinvoerpl. BXD 1012x312mm
Artikelnummer: 24173225
Fabrikantnummer: 2CPX047130R9999