Abb Brandwerende hollewanddoos HW52-F BW voorzien van snoertuit - 1SPA007127F0430
Artikelnummer: 22364375 | Fabrikantnummer: 1SPA007127F0430 | EAN: 8712507451323
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007127F0430. Het EAN nummer is 8712507451323. Het interne artikelnummer is 22364375.
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Vorm | Rond |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Met afscherming | Nee |
| Met schroeven | Ja |
| Functiebehoud | E60 |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Diameter | 76 mm |
| Koppelbaar | Ja |
| Met scheidingswand | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Achterinvoer | Ja |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Aantal invoeren | 1 |
| Montagewijze | Holle wand |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Bouwvorm | Inbouwdoos/verbindingsdoos (rond/vierkant) |
| Inwendige diepte | 50 mm |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Ja |
| Buisvergrendeling optioneel | Nee |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Speciale toepassing | Brandbeveiliging |
| Spruit | Overig |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Diepte | 52 - 52 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Nee |
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 15 mm |
| Luchtdicht | Nee |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Enkel |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 22364375
Fabrikantnummer: 1SPA007127F0430