Abb Centraaldoosdeksel rond met onverliesbaar haak extra vlak - 1SPA007161F0200
Artikelnummer: 21343572 | Fabrikantnummer: 1SPA007161F0200 | EAN: 8712507446848
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007161F0200. Het EAN nummer is 8712507446848. Het interne artikelnummer is 21343572.
Vlak rond centraaldoosdeksel voor alle ronde centraaldozen.
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met schroeven | Ja |
| Diepte | 5 mm |
| Diameter | 71 mm |
| Verzegelbaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefdeksel |
| Model | Deksel met haak |
| Categorieën |
Centraaldoos
Installatiemateriaal |
Abb Centraaldoos 60MM diep voor gietbouw 8x16mm+8x19/20MM
Artikelnummer: 21343582
Fabrikantnummer: 1SPA007110F0600
Artikelnummer: 21343572
Fabrikantnummer: 1SPA007161F0200