Abb Circuit diagram pock din a4 - 2CPX021428R9999
Artikelnummer: 23808085 | Fabrikantnummer: 2CPX021428R9999 | EAN: 4011617214281
Omschrijving
ZA150 Circuit Diagram Pock DIN A4
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX021428R9999. Het EAN nummer is 4011617214281. Het interne artikelnummer is 23808085.
| Klasse |
Documenthouder voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 210 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 35 mm |
| Transparant | Nee |
| Bevestiging zelfklevend | Nee |
| Hoogte | 297 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 220 mm |
| Model | Schakelschematas |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product