Abb CM-SRS.21S stroom bewakingrelais 2C/O B-c=3ma-1a RMS 110-130vac met - 1SVR730841R0400
Artikelnummer: 10930153 | Fabrikantnummer: 1SVR730841R0400 | EAN: 4016779852302
Omschrijving
Abb CM stroomrelais
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR730841R0400. Het EAN nummer is 4016779852302. Het interne artikelnummer is 10930153.
Aanvullende informatie
De CM-SRS.21S is een enkelvoudig stroombewakingsrelais uit de CM-reeks eenfasige monitors. Dit relais werkt met een nominale stuurvoedingsspanning van 110–130 V AC en heeft 2 wisseluitgangen (SPDT) met contactbelasting 250 V / 4 A. Het gebruikt het RMS-mee
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitoring relais / CM-M / CM-P / C
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Type stroom | AC |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 30 s |
| Hoogte | 85.6 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Diepte | 103.7 mm |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Externe stroomvoorziening vereist | Ja |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 110 - 130 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 110 - 130 V |
| Stroommeetbereik | 0.1 - 100 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Abb CM-SRS.21S stroom bewakingrelais 2C/O B-c=3ma-1a RMS 110-130vac met
Artikelnummer: 10930153
Fabrikantnummer: 1SVR730841R0400