Abb Combiline aansluitrail 30x5mm 440a koper - 2CPX060446R9999
Artikelnummer: 22369745 | Fabrikantnummer: 2CPX060446R9999 | EAN: 4011617604464
Omschrijving
Aansluitset voor 2x NH1/NH2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX060446R9999. Het EAN nummer is 4011617604464. Het interne artikelnummer is 22369745.
| Klasse |
Railsysteem voor verdelers
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 300 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 70 mm |
| Dikte rail | 5 mm |
| Materiaal | Koper |
| Hoogte | 170 mm |
| Hoogte rail | 30 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 25 kA |
| Nom. (meet)stroom | 440 A |
| Hartafstand rail | 57 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Combiline aansluitrail 30x5mm 440a koper
Artikelnummer: 22369745
Fabrikantnummer: 2CPX060446R9999