Abb Compact signaallamp blauw incl. led 220 V DC - 1SFA619403R5204
Artikelnummer: 20913997 | Fabrikantnummer: 1SFA619403R5204 | EAN: 7320500475560
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA619403R5204. Het EAN nummer is 7320500475560. Het interne artikelnummer is 20913997.
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen / Compact
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Uitvoering fitting | LED |
| Kleur lens | Blauw |
| Uitvoering lens | Hoog |
| Nom. spanning Ue | 220 - 220 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20913997
Fabrikantnummer: 1SFA619403R5204