Abb Compact signaallamp geel incl. led 380-415 ac - 1SFA619403R5423
Artikelnummer: 20914608 | Fabrikantnummer: 1SFA619403R5423 | EAN: 7320500475454
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA619403R5423. Het EAN nummer is 7320500475454. Het interne artikelnummer is 20914608.
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen / Compact
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Kleur lens | Geel |
| Uitvoering fitting | LED |
| Uitvoering lens | Hoog |
| Nom. spanning Ue | 380 - 415 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20914608
Fabrikantnummer: 1SFA619403R5423