ABB Componenten 2CPX031429R9999 - 2CPX031429R9999
Artikelnummer: 24136739 | Fabrikantnummer: 2CPX031429R9999 | EAN: 4011617314295
Omschrijving
Abb UK600 documentatie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031429R9999. Het EAN nummer is 4011617314295. Het interne artikelnummer is 24136739.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
UK600
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 297 mm |
| Tekst/Belettering | Met opschrift |
| Magnetisch | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product