ABB Componenten AK600 Installatiekast, 12M, 1R, zonder deur, ral9016 - 2CPX032568R9999
Artikelnummer: 24118206 | Fabrikantnummer: 2CPX032568R9999 | EAN: 4011617325680
Omschrijving
Installatiekast, 12M, 1R, zonder deur, RAL9016
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX032568R9999. Het EAN nummer is 4011617325680. Het interne artikelnummer is 24118206.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
AK600
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 339 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 328 mm |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 99 mm |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Aantal rijen | 1 |
| Inwendige diepte | 55 mm |
| Type sluiting | Drukknop |
| Inbouwhoogte | 281 mm |
| Inbouwbreedte | 255 mm |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Nulleider verbindingsblok | Ja |
| Met DIN-rail | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten AK600 Installatiekast, 12M, 1R, zonder deur, ral9016
Artikelnummer: 24118206
Fabrikantnummer: 2CPX032568R9999