ABB Componenten AK600 Mediaverdeler, 5R, zonder deur, ral9016 - 2CPX031813R9999
Artikelnummer: 24118200 | Fabrikantnummer: 2CPX031813R9999 | EAN: 4011617318132
Omschrijving
Mediaverdeler, 5R, zonder deur, RAL9016
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031813R9999. Het EAN nummer is 4011617318132. Het interne artikelnummer is 24118200.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
AK600
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Breedte | 339 mm |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 99 mm |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Aantal rijen | 5 |
| Type sluiting | Drukknop |
| Inbouwbreedte | 255 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Inwendige diepte | 83 mm |
| Hoogte | 828 mm |
| Inbouwhoogte | 781 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten AK600 Mediaverdeler, 5R, zonder deur, ral9016
Artikelnummer: 24118200
Fabrikantnummer: 2CPX031813R9999