ABB Componenten APO Apo 11 bodem 1 zijde open ral7035 - 4TBO852446C0100
Artikelnummer: 23386070 | Fabrikantnummer: 4TBO852446C0100 | EAN: 5411815248153
Omschrijving
APO 11 BODEM 1 ZIJDE OPEN RAL7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO852446C0100. Het EAN nummer is 5411815248153. Het interne artikelnummer is 23386070.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inbouwdiepte | 140 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Kleur | Grijs |
| Slagvastheid | Overig |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Geen |
| Type deur | Geen |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Inwendige diepte | 120 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Breedte | 372 mm |
| Hoogte | 603 mm |
| Plaatdikte kast | 3.5 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 3 mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten APO Apo 11 bodem 1 zijde open ral7035
Artikelnummer: 23386070
Fabrikantnummer: 4TBO852446C0100