ABB Componenten APO Apo 61 din rail kast 3rij 42mod. ral7035 - 4TBO856121C0100
Artikelnummer: 23386148 | Fabrikantnummer: 4TBO856121C0100 | EAN: 5411815249471
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO856121C0100. Het EAN nummer is 5411815249471. Het interne artikelnummer is 23386148.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Inbouwdiepte | 140 mm |
| Kleur | Grijs |
| Inbouwbreedte | 310 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Breedte | 302 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Soort afdekking | Deksel |
| Aantal rijen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 42 |
| Inwendige diepte | 120 mm |
| Hoogte | 603 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Ja |
| Met DIN-rail | Ja |
| Inbouwhoogte | 610 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23386148
Fabrikantnummer: 4TBO856121C0100