ABB Componenten APO Apo 71 klapdeksel (transparant) ral7035 - 4TBO856036C0100
Artikelnummer: 23387916 | Fabrikantnummer: 4TBO856036C0100 | EAN: 5411815248719
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO856036C0100. Het EAN nummer is 5411815248719. Het interne artikelnummer is 23387916.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Transparant | Ja |
| Diepte | 45 mm |
| Snelsluiting | Nee |
| Breedte | 302 mm |
| Hoogte | 372 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23387916
Fabrikantnummer: 4TBO856036C0100