ABB Componenten APO Apo 71 modulair frame 2 rijen 28 modules - 4TBO851353C0100
Artikelnummer: 23387888 | Fabrikantnummer: 4TBO851353C0100 | EAN: 5411815247330
Omschrijving
APO 71 MODULAIR FRAME 2 RIJEN 28 MODULES
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO851353C0100. Het EAN nummer is 5411815247330. Het interne artikelnummer is 23387888.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 130 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Breedte | 302 mm |
| Aantal DIN-rails | 2 |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Hoogte | 372 mm |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 28 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten APO Apo 71 modulair frame 2 rijen 28 modules
Artikelnummer: 23387888
Fabrikantnummer: 4TBO851353C0100