ABB Componenten APO Apo Blinde kap zijde 185 ral7035 - 4TBO856104C0100
Artikelnummer: 23387929 | Fabrikantnummer: 4TBO856104C0100 | EAN: 5411815249303
Omschrijving
APO BLINDE KAP ZIJDE 185 RAL7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO856104C0100. Het EAN nummer is 5411815249303. Het interne artikelnummer is 23387929.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 300 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Hoogte | 98 mm |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Dikte | 13.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Blind |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten APO Apo Blinde kap zijde 185 ral7035
Artikelnummer: 23387929
Fabrikantnummer: 4TBO856104C0100