ABB Componenten APO F4 Universeel raam 14M - 4TBO851336C0100
Artikelnummer: 23387884 | Fabrikantnummer: 4TBO851336C0100 | EAN: 5411815247293
Omschrijving
F4 UNIVERSEEL RAAM 14M
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO851336C0100. Het EAN nummer is 5411815247293. Het interne artikelnummer is 23387884.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 130 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 302 mm |
| Breedte | 302 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal DIN-rails | 1 |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 14 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product