ABB Componenten ARIA Aria 75 afdekplaat (vol) - 4TBA831084C0100
Artikelnummer: 23385881 | Fabrikantnummer: 4TBA831084C0100 | EAN: 5411815234217
Omschrijving
ARIA 75 AFDEKPLAAT (VOL)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBA831084C0100. Het EAN nummer is 5411815234217. Het interne artikelnummer is 23385881.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Aria
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Snelsluiting | Ja |
| Diepte | 79.4 mm |
| Hoogte | 690 mm |
| Breedte | 461.8 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten ARIA Aria 75 afdekplaat (vol)
Artikelnummer: 23385881
Fabrikantnummer: 4TBA831084C0100