ABB Componenten ARIA Aria 64 deur V.V 3-puntsluiting - 4TBA831063N0100
Artikelnummer: 26707051 | Fabrikantnummer: 4TBA831063N0100 | EAN: 5411815234071
Omschrijving
ARIA 64 deur v.v 3-puntsluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBA831063N0100. Het EAN nummer is 5411815234071. Het interne artikelnummer is 26707051.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Aria
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 40 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 415 mm |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Hoogte | 615 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Model | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten ARIA Aria 64 deur V.V 3-puntsluiting
Artikelnummer: 26707051
Fabrikantnummer: 4TBA831063N0100