ABB Componenten ARIA Aria Luchtinlaat ip44 (set 2ST.) - 4TBA831009C0100
Artikelnummer: 23385846 | Fabrikantnummer: 4TBA831009C0100 | EAN: 5411815233746
Het productnummer van de fabrikant is 4TBA831009C0100. Het EAN nummer is 5411815233746. Het interne artikelnummer is 23385846.
| Klasse |
Ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Aria
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Geen (onbehandeld) |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Diameter | 34.9 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23385846
Fabrikantnummer: 4TBA831009C0100