ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 5,5KW 400vac 3polig spoelcode (5..1) hulpcontact 1NC - GJL1313009R5011
Artikelnummer: 23394819 | Fabrikantnummer: GJL1313009R5011 | EAN: 4013614192258
Het productnummer van de fabrikant is GJL1313009R5011. Het EAN nummer is 4013614192258. Het interne artikelnummer is 23394819.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 11 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Printplaataansluiting |
| Breedte | 47.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 45.2 mm |
| Diepte | 47.7 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 17 - 32 V |
| Nom. vermogen NEMA | 2.237 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 17 - 32 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 17 - 32 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23394819
Fabrikantnummer: GJL1313009R5011