ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 5,5KW 400vac breedspoelspanningsbereik: 77-143VDC 4P - GJL1313561R6002
Artikelnummer: 23396660 | Fabrikantnummer: GJL1313561R6002 | EAN: 4013614264252
Omschrijving
Mini Magneetsch. 5,5kW 400Vac Breedspoelspanningsbereik: 77-143Vdc 4P
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJL1313561R6002. Het EAN nummer is 4013614264252. Het interne artikelnummer is 23396660.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Breedte | 52.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 77 - 143 V |
| Diepte | 46.7 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 77 - 143 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 77 - 143 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 5,5KW 400vac breedspoelspanningsbereik: 77-143VDC 4P
Artikelnummer: 23396660
Fabrikantnummer: GJL1313561R6002