ABB Componenten TriLine-R Bodemplaat Blind - 2CPX045776R9999
Artikelnummer: 22369680 | Fabrikantnummer: 2CPX045776R9999 | EAN: 4011617457763
Omschrijving
Bodemplaat blind
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX045776R9999. Het EAN nummer is 4011617457763. Het interne artikelnummer is 22369680.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Breedte | 512 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 625 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 614 mm |
| Hoogte | 509 mm |
| Diepte | 509 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product